Chrániče kolen POC Joint VPD 2.0 Knee Uranium Black S

Kolenní chrániče pro MTB cyklistiku a další sporty, vhodné i na motorku, dokonale padnou a přizpůsobí se tělu pro maximální... více informací »
Chrániče kolen POC Joint VPD 2.0 Knee  Uranium Black
Značka: Poc
2 390 Kč2 990 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost
Kolenní chrániče pro MTB cyklistiku a další sporty, vhodné i na motorku, dokonale padnou a přizpůsobí se tělu pro maximální...

Kolenní chrániče pro MTB cyklistiku a další sporty, vhodné i na motorku, dokonale padnou a přizpůsobí se tělu pro maximální volnost pohybu, při nárazu ztvrdnou a skvěle absorbují nárazy.. Chrániče kolen POC Joint VPD 2.0 Knee jsou víceúčelové chrániče kolen kombinující svobodu pohybu a výjimečnou úroveň absorpce nárazu. Chránič je zkonstruován z vyztužené strečové textilie a má elastické pásky se suchým zipem k ještě lepšímu upevnění chráničů na svém místě. Ochranné polstrování je perforováno pro zlepšení ventilace a regulaci tepla. Hodnota absorpce nárazu splňuje nejpřísnější normy EN1621-1 úrovně 2 a poskytuje mimořádnou ochranu před nárazovými silami při pádu.

Chrániče kolen POC Joint VPD 2.0 Knee jsou ideální například pro enduro a trail jezdce, kteří vyžadují nejvyšší úroveň ochrany. Materiál VPD se při zahřátí přizpůsobuje tvaru těla, což zajišťuje maximální volnost pohybu. Když je ale vystaven nárazu, materiál ztvrdne a nárazy skvěle absorbuje. Technický popis:

kolenní chrániče pro širokou škálu využití
strečová textilie a elastické pásky se suchým zipem pro dokonalé upevnění
maximální volnost pohybu
mimořádná ochrana před nárazy
perforované polstrování pro zlepšení ventilace a regulace tepla
norma EN1621-1 úrovně 2
Tabulka velikostí:

Velikost
S
M
L
XL

Obvod 10 cm nad kolenem (cm)
41
45
49
53

Obvod 10 cm pod kolenem (cm)
34
38
42
46

Hodně oblíbený produkt Chrániče kolen POC Joint VPD 2.0 od našeho výrobce Poc je k dispozici právě dnes skutečně levně. Nabídka od 2 390 Kč.