Termoska Primus Vacuum Bottle Black 1 l

Praktická outdoorová termoska se skvělými termoregulačními vlastnostmi v stylovém moderním provedení.. Termoska Primus Vacuum... více informací »
Termoska Primus Vacuum Bottle Black 1
Značka: Primus
709 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická outdoorová termoska se skvělými termoregulačními vlastnostmi v stylovém moderním provedení.. Termoska Primus Vacuum...

Praktická outdoorová termoska se skvělými termoregulačními vlastnostmi v stylovém moderním provedení.. Termoska Primus Vacuum Bottle Black 1 l je sázkou na jistotu, pokud potřebujete spolehlivou nádobu na uchování horkých nápojů za extrémních podmínek. Švédská outdoorová značka Primus se vyznačuje vysokou kvalitou za přijatelnou cenu, proto vás nepřekvapí pevná svébytná konstrukce se skvělými termoregulačními vlastnostmi. Termoska z nerezové oceli poskytuje dokonalé těsnění i díky speciálnímu ClickClose uzávěru, který udrží tekutinu v nádobě a vy se tak nemusíte obávat nežádoucího rozlití. Její víčko lze zároveň prakticky využít jako hrnek na čaj, kávu či jinou pochutinu. Třešničkou na dortu už je jen matná povrchová úprava pro lepší uchycení a lehkost materiálu zajišťující snadné přenášení. Bude skvělým společníkem na všech outdoorových dobrodružstvích! Technický popis: 

dvouplášťová vakuová termoska s matnou povrchovou úpravou
zdrsňující nástřik brání vyklouznutí z rukou 
odolná a robustní konstrukce lehké hmotnosti 
ClickClose uzávěr pro maximální izolaci obsahu 
víčko lze použít jako hrnek 
objem: 1 l
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 540 g
rozměry: 8,6 x 29,7 cm 

Teplotní parametry po 24 hodinách: 

Při naplnění obsahu s teplotou 95 °C – cca 50 °C
Při naplnění obsahu s teplotou 5 °C – cca 16 °C
Tento akční produkt Termoska Primus Vacuum Bottle Black 1 můžete najít ještě na webu zařazený v rubrice uncategorized! Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a levný produkt Termoska Primus Vacuum Bottle Black 1 od společnosti Primus snadno získáte na našich stránkách teď právě v akci. Nyní zakoupíte za 709 Kč.