Stan FERRINO Nemesi 1

Samonosný stan pro jednu osobu, nehořlavý materiál, výborný ventilační systém, minimální přepravní rozměry.. Stan FERRINO... více informací »
Stan FERRINO Nemesi 1
Značka: Ferrino
5 850 Kč
Ověřit dostupnost
Samonosný stan pro jednu osobu, nehořlavý materiál, výborný ventilační systém, minimální přepravní rozměry.. Stan FERRINO...

Samonosný stan pro jednu osobu, nehořlavý materiál, výborný ventilační systém, minimální přepravní rozměry.. Stan FERRINO Nemesi 1 je samonosný ultralehký stan z nehořlavého materiálu pro jednu osobu. Odvětrávání je zajíštěno systém ventilace „AIR“, vchodem opatřeným moskytiérou s možností kompletního otevření a krytými ventilačními otvory. Konstrukci tvoří duralové tyče s radiálními spojkami, což zaručuje snadnou stavbu a maximální užitný prostor. Mezi hlavní přednosti stanu FERRINO Nemesi 1 patří regulace vypínacích šňůr, vnitřní kapsy na uložení osobních věcí, háček pro zavěšení svítilny a aluminiové kotvící kolíky. Použitý materiál je odolný vůči světlu, větru a vlhkosti. Disponuje vodním sloupcem 3000 mm. Ferrino navíc jako jediný výrobce stanů garantuje hodnotu vodního sloupce pro přelepené švy, na samotné ploše je hodnota až 1,5x vyšší. Stan FERRINO Nemesi 1 je určený pro náročné uživatele, kteří vyžadují nízkou hmotnost stanu a minimální rozměry ve sbaleném stavu při zachování skvělých vlastností. Dodaván je včetně opravné sady a transportního obalu.Technický popis:

ultralehký samonosný stan
pro 1 osobu
dvouplášťová konstrukce
nehořlavý materiál
apsida
vchod s moskytiérou
perfektní ventilační systém „AIR“
kryté ventilační otvory
duralové tyče
radiální spojky (méně prutů, pevnější konstrukce)
rychlá a snadná stavba
skvělá stabilita
regulace vypínacích šňůr
vnitřní kapsy pro uložení osobních věcí 
háček na zavěšení svítilny
transportní obal
opravná sada součástí balení 
objem: 0,9 m3
hmotnost: 1,5 kg (max 1,7 kg) 
vodní sloupec: 3000 mm
rozměry sbaleného stanu: 13 x 34 cm
materiál konstrukce: dural 7001 T6 (Scandium)
vnější materiál: Polyester 70 Den (85 g/m2)
vnitřní materiál: Polyester Ripstop 70 Den
materiál podlážky: Polyester 70 Den (95 g/m2) Výjimečný a žádaný kousek pořídíte snadno na stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Máme pro vás skvělé produkty z této populární kategorie za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel dodává skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Unikátní a oblíbený produkt Stan FERRINO Nemesi 1 originál od výrobce Ferrino snadno najdete teď za outletovou cenu! Ve skvělé akci za 5 850 Kč.