Stan FERRINO Sling 1

Ultralehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, duralová konstrukce, přelepené švy, skvělé odvětrávání, opravná sada.. Stan... více informací »
Stan FERRINO Sling 1
Značka: Ferrino
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Ultralehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, duralová konstrukce, přelepené švy, skvělé odvětrávání, opravná sada.. Stan...

Ultralehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, duralová konstrukce, přelepené švy, skvělé odvětrávání, opravná sada.. Stan FERRINO Sling 1 je dvouplášťový stan s apsidou pro 1 osobu. I přes svou nízkou hmotnost a minimální přepravní rozměry nabízí dostatek prostoru pro pohodlné přespání přímo v přírodě. Komfortu napomáhá i vnitřní stan se skvělým odvětráváním. Konstrukci stanu tvoří tyče z odolného a pružného duralu. I díky lehké konstrukci je hmotnost stanu pouhých 1,25 kg. Rozměry sbaleného stanu jsou pak 33 x 12 cm, takže je jeho transport opravdu snadný a stan nebude při cestách zabírat cenné místo v batohu. Vchod je vybaven síťovinou, která bezpečně zabrání vniknutí hmyzu dovnitř stanu. Velkou výhodu všech FERRINO stanů je jejich nepromokavost i za těch nejhorších podmínek. Vnější stan disponuje vodním sloupcem 2000 mm, podlážka 2500 mm. Ferrino navíc jako jediný výrobce stanů garantuje hodnotu vodního sloupce pro přelepené švy, na samotné ploše je hodnota až 1,5x vyšší. Ve výbavě stanu FERRINO Sling 1 naleznete vnitřní kapsy na osobní věci a háček na zavěšení svítilny. V balení nechybí aluminiové kotvící kolíky, transportní obal a opravná sada. Tento stan je ideální volbou pro všechny milovníky campingu, kteří požadují odolný stan při zachování nízké hmotnosti a minimálních přepravních rozměrů.Technický popis:

ultralehký stan
stan pro jednu osobu
dvouplášťový model
apsida
vchod se síťovinou
výborná ventilace
lehká duralová konstrukce
přelepené švy na vnějším stanu a podlážce
vnitřní kapsy na osobní věci
háček na zavěšení svítilny
hliníkové kotvící kolíky
transportní obal
opravná sada (pro opravu konstrukce, záplata podlážky, vnitřního i vnějšího stanu)
objem: 0,5 m3
hmotnost: 0,95 – 1,25 kg
vodní sloupec: 2000 mm (vnější stan), 2500 mm (podlážka)
užitné rozměry: (50+220) x 80 x 65 cm
přepravní rozměry: 33 x 12 cm
materiály konstrukce: dural 7001 T6
materiál podlážky: polyester 70 Den (85 g/m2)
vnitřní stan: nylon
vnější stan: polyester Diamond 70 Den (75 g/m2)
Tento levný kousek Stan FERRINO Sling 1 můžete nakoupit v pohodě na našem webu v populární kategorii uncategorized. Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce má vynikající zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Kvalitní a oblíbený produkt Stan FERRINO Sling 1 od dodavatele s dobrým jménem Ferrino snadno pořídíte v naší internetové nabídce za rozumné peníze. Nyní získáte od 3 990 Kč.