Brašna na nosič Kellys Space 10 020

Jedna hlavní část a dvě boční kapsy, odnímatelný ramenní popruh, uchycení zadního světla.. Brašna na zadní nosič Kellys... více informací »
Brašna na nosič Kellys
Značka: Kellys
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jedna hlavní část a dvě boční kapsy, odnímatelný ramenní popruh, uchycení zadního světla.. Brašna na zadní nosič Kellys...

Jedna hlavní část a dvě boční kapsy, odnímatelný ramenní popruh, uchycení zadního světla.. Brašna na zadní nosič Kellys Space 10 je vyrobena z odolného a voděvzdorného materiálu Tarpaulin. Brašna má jednu hlavní část a dvě boční kapsy pro rychlý přístup. Šest bodový systém uchycení pomocí suchého zipu umožňuje rychlé upnutí na většinu typů zadních nosičů. Brašna Kellys Space 10 má úctyhodný objem 10 litrů a její součástí je odnímatelný ramenní popruh pro snadné přenášení i mimo bicykl.Technický popis:

z odolného materiálu Tarpaulin
dvě boční kapsy
uchycení zadního světla
šestibodový systém uchycení
odnímatelný ramenní popruh
materiál: 100% nylon
objem: 10 l
rozměry: 35x18x16 cm
Povedený produkt Brašna na nosič Kellys Space 10 020 můžete sehnat právě nyní tu na stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Nyní pořídíte zlevněné produkty z naší sekce za skvělou cenu!

Hodně prodávaný produkt Brašna na nosič Kellys Space 10 od skvělé značky Kellys jde nakoupit v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 1 199 Kč.