Odrážedlo Mimoni Fluffy 10″

Odrážedlo s výškově nastavitelným sedlem a řídítky, snadnou montáží a atraktivním designem.. Odrážedlo Mimoni Fluffy bude... více informací »
Odrážedlo Mimoni Fluffy 10"
Značka: Mimoni
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Odrážedlo s výškově nastavitelným sedlem a řídítky, snadnou montáží a atraktivním designem.. Odrážedlo Mimoni Fluffy bude...

Odrážedlo s výškově nastavitelným sedlem a řídítky, snadnou montáží a atraktivním designem.. Odrážedlo Mimoni Fluffy bude ideálním seznamovacím prostředkem pro budoucí jízdu na kole. Využijí ho děti již od dvou let, které si na něm skvěle nacvičí udržení rovnováhy a stability, protože tu budou ve světe cyklistů nutně potřebovat. Odrážedlo má velkou výhodu ve výškově nastavitelném sedlu a řídítkách, tudíž s dítětem poroste a poslouží mu delší dobu. Dospělé jistě potěší fakt, že je jeho montáž velmi snadná a rychlá. Díky modernímu stylovému designu se odrážedlo zalíbí zejména děvčatům.  Technický popis: 

kovový rám
snadná a rychlá montáž 
kola odolná proti propíchnutí 
rozměry: 73x37x49 cm
hmotnost: 2,7 kg
maximální nosnost: 25 kg
výškově nastavitelné sedlo: 33 až 45 cm
výškově nastavitelná řídítka: 46 až 51 cm Kvalitní a velmi žádaný kousek máte možnost získat ještě tu na stránkách v populární sekci uncategorized. Podívejte se na vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Tento velmi žádaný produkt Odrážedlo Mimoni Fluffy 10" od značky s dlouholetou tradicí Mimoni k dostání tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Na našich stránkách za 1 190 Kč.