Šipkové letky Harrows Velos Green 1008 3ks

Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Green 1008... více informací »
Šipkové letky Harrows Velos Green 1008
Značka: Harrows
49 Kč
Ověřit dostupnost
Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Green 1008...

Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Green 1008 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné a komplexní analýze. Ačkoli letky Velos mají stejnou plochu (10,03 cm2) jako standardní letky, jsou vpředu užší a mají menší rozpětí. Stabilitu zajišťují prodloužené špičky křídel a snížený střed letky. Tento důmyslný tvar zlepšuje stabilitu, rychlost i dráhu letu. Sofistikovaný je i vzhled této 100 mikronové letky. Vévodí mu černá a výrazné barvy.Technický popis:

důraz na aerodynamiku
důmyslný tvar
materiál: tvrzený laminát
síla: 100 mikronů
sada 3 letek Vynikající produkt je k dispozici právě zde tady na webu zařazený v sekci uncategorized. Pořiďte si vyjímečné kousky z naší rubriky z pohodlí domova. Přední značka pro své zákazníky dodává skvělé zboží Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Šipkové letky Harrows Velos s osvědčenou značkou Harrows můžete pořídit na našich stránkách teď právě v akci! Aktuálně za super cenu 49 Kč.