Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009 3ks

Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009... více informací »
Šipkové letky Harrows Velos Smokey
Značka: Harrows
49 Kč
Ověřit dostupnost
Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009...

Letky s důrazem na aerodynamiku a důmyslný tvar, z tvrzeného laminátu, 3 kusy v balení.. Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009 mají bezkonkurenční aerodynamiku, kterou se vývojovému týmu Harrows podařilo vytvořit po důkladné a komplexní analýze. Ačkoli letky Velos mají stejnou plochu (10,03 cm2) jako standardní letky, jsou vpředu užší a mají menší rozpětí. Stabilitu zajišťují prodloužené špičky křídel a snížený střed letky. Tento důmyslný tvar zlepšuje stabilitu, rychlost i dráhu letu. Sofistikovaný je i vzhled této 100 mikronové letky. Vévodí mu černá a výrazné barvy.Technický popis:

důraz na aerodynamiku
důmyslný tvar
materiál: tvrzený laminát
síla: 100 mikronů
sada 3 letek Kvalitní výrobek jde koupit snadno tu na našich stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Mrkněte na zcela nové kusy z této populární rubriky za výhodné peníze! Populární výrobce vám může nabídnout vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zlevněný kousek Šipkové letky Harrows Velos Smokey 1009 značky Harrows máte možnost sehnat online napořád výhodně. V akci za cenu 49 Kč.