Náhradní baterie pro koloběžku Dalfin 36V/10Ah

Náhradní baterie s kapacitou 10 Ah pro elektrokoloběžku W-TEC Dalfin 10".. Náhradní baterie pro elektrickou koloběžku W-TEC Dalfin... více informací »
Náhradní baterie pro koloběžku Dalfin
Značka: W-tec
3 490 Kč5 699 Kč Sleva -38%
Ověřit dostupnost
Náhradní baterie s kapacitou 10 Ah pro elektrokoloběžku W-TEC Dalfin 10".. Náhradní baterie pro elektrickou koloběžku W-TEC Dalfin...

Náhradní baterie s kapacitou 10 Ah pro elektrokoloběžku W-TEC Dalfin 10″.. Náhradní baterie pro elektrickou koloběžku W-TEC Dalfin 10″ vám umožní urazit na elektrokoloběžce dvojnásobný počet kilometrů. Stačí mít v batohu druhou, plně nabitou baterii, kterou po vybití té první jednoduše bez pomocí nářadí v koloběžce vyměníte a můžete pokračovat v projíždění dalších kilometrů.

Inovativním prvkem koloběžky W-TEC Dalfin 10″ je totiž vyjímatelná baterie, kterou snadno během pár vteřin dokážete bez pomocí jakéhokoliv nářadí vyjmout a uschovat. Koloběžku tak můžete zanechat v garáži či sklepě a baterii nabíjet v pohodlí domova. Baterii Li-Ion snadno dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za cca 4 hodiny. Na jedno dobití s koloběžkou ujedete až 40 km a s náhradní baterií v batohu se vám tedy může dojezd koloběžky zdvojnásobit a to až na 80 km!

Technický popis:

náhradní baterie pro elektrickou koloběžku W-TEC Dalfin 10″
napětí: 36 V
kapacita: 10 Ah
dojezd: až 40 km
hmotnost: 2,3 kg
nabití na plnou kapacitu: 4 hodiny
Akční produkt Náhradní baterie pro koloběžku Dalfin 36V/10Ah pořídíte rovnou tady na stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní získáte další produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Značka svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Náhradní baterie pro koloběžku od kvalitní značky W-tec je k sehnání u nás teď za akční cenu! Nyní zakoupíte za 3 490 Kč.