Odrážedlo KELLYS KITE 12 2020 Pink

Bez brzdy, skvělé pro rozvoj koordinace, pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 je ideálním... více informací »
Odrážedlo KELLYS KITE 12
Značka: Kellys
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Bez brzdy, skvělé pro rozvoj koordinace, pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 je ideálním...

Bez brzdy, skvělé pro rozvoj koordinace, pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 je ideálním nástrojem pro rozvíjení pohybové dovednosti a koordinace, dítě tak zvládne rychleji jízdu na dvou kolech. Jízda na odrážedle přináší zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Jízdou na odrážedle se dítě naučí udržovat rovnováhu, která je potřebná pro zvládnutí jízdy na opravdovém kole. Odrážedlo KITE 12 má lehký a pevný rám z hliníkové slitiny, nastavitelná řídítka a sedlo, které umožňuje přizpůsobit odrážedlo výšce dítěte. 12″ kola a balónové nafukovací pláště tlumí nárazy a jízda je tak komfortnější, protiskluzový dezén plášťů bezpečně zdolá každý terén. Odrážedlo KELLYS KITE 12 splňuje přísná bezpečnostní kritéria a je certifikováno podle evropské normy EN-71.Technický popis:

lehký hliníkový rám
integrované stupačky na rámu
výškově nastavitelné sedlo od 350 mm do 400 mm
výškově nastavitelná řidítka od 490 mm do 540 mm
řídítka – délka 400 mm, průměr 22,2 mm
nafukovací 12 palcová kola s hustším dezénem
ocelová ložiska v kolech
ocelový náboj
ráfky: hliníkové
špice: ocelové
hlavové složení: s ocelovými ložisky
hmotnost: 3,9 kg Zcela unikátní výrobek Odrážedlo KELLYS KITE 12 2020 Pink lze nakoupit právě zde tady u nás v populární kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit nové zboží ze zmíněné sekce za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další produkty od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Odrážedlo KELLYS KITE 12 2020 od odblíbeného výrobce Kellys je dostupný u nás nyní opravdu levně. Akční cena od 3 390 Kč.