Boxovací pytel inSPORTline Robkin 120×35 cm černo-bílá

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 33 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný... více informací »
Boxovací pytel inSPORTline Robkin 120x35
Značka: Insportline
3 490 Kč4 290 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 33 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný...

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 33 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel inSPORTline Robkin 120×35 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z odolné syntetické kůže s potisky terčů, díky kterým docílíte přesnějších úderů a váš trénink tak získá nový rozměr. Pytel je vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Vyplněn je směsí řezaných textilií a kůží (řezanka) o hmotnosti 33 kg. 

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka k vylepšení svých úderů a kopů, tento pytel je ideální volbou. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže
řetězy pro uchycení do stropu součástí balení

možnost nácviků všech druhů úderů a kopů
potisk terčů pro přesné zásahy
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 120 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 33 kg
materiál pláště: syntetická kůže
materiál výplně: směs řezaných textilií a kůží (řezanka)
vhodný pro domácí použití Hodně povedený výrobek Boxovací pytel inSPORTline Robkin 120×35 jde pořídit bez obtíží na webu v populární rubrice uncategorized. Vyberte si zlevněné zboží z této populární sekce za parádní cenu.

Exkluzivní produkt Boxovací pytel inSPORTline Robkin 120x35 od přední značky Insportline máte možnost sehnat zde za příznivou cenu. Levně za cenu 3 490 Kč.