Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance 120x60x0,9 cm

Podložka z paměťové pěny, dva otvory pro zavěšení, pevná a protiskluzová, atraktivní barevné zpracování na obou stranách..... více informací »
Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance
Značka: Insportline
779 Kč979 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost
Podložka z paměťové pěny, dva otvory pro zavěšení, pevná a protiskluzová, atraktivní barevné zpracování na obou stranách.....

Podložka z paměťové pěny, dva otvory pro zavěšení, pevná a protiskluzová, atraktivní barevné zpracování na obou stranách.. Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance je extra pružná a pohodlná podložka určená pro jógu, cvičení na podlaze a všechny typy fitness cvičení. Díky speciální 9 mm široké paměťové pěně a vysoce komfortnímu povrchu z PVC, které imituje kůži, je tato podložka na cvičení vhodná i pro náročné a pravidelně opakující se cvičení. Materiál podložky na cvičení inSPORTline Aero Advance je vysoce odolný proti opotřebení, vodě a potu a zajišťuje tak dlouhou životnost. Atraktivní vizuální zpracování je u tohoto modelu podtrženo barevnou spodní částí.Technický popis:

kvalitní podložka na cvičení s paměťovým efektem
vhodné pro všechny typy cvičení na podlaze
dva otvory s kovovým lemem pro zavěšení
atraktivní barevné zpracování na obou stranách
vnější materiál: PVC
vnitřní materiál: pěnový polyester
rozměry: 120 x 60 cm
tloušťka podložky: 9 mm
hmotnost: 1300 g
Tento neodolatelný kus Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance 120x60x0,9 cm máte možnost najít právě tu na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Máme pro vás ještě ostatní zboží z této známé sekce za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment

Neodolatelný produkt Podložka na cvičení inSPORTline Aero Advance od značky se zárukou kvality Insportline pohodlně získáte ještě dnes extra se slevou! Výhodně za super cenu 779 Kč.