Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 14kg

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel... více informací »
Litinová činka inSPORTline Ketlebel
Značka: Insportline
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel...

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 14kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Je skvělým pomocníkem při nabírání svalů, zvýšení síly, flexibility a mobility. Tento kvalitní a odolný ketlebel v litinovém provedení řadíme ke klasickým cvičebním pomůckám pro silový a workout trénink. Povrch ketlebelu je ošetřen práškovým lakem, díky kterému je úchop velmi komfortní. Určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech i librách na těle činky. Ergonomické madlo je dostatečně prostorné pro jistý obouruční úchop i při dynamickém cvičení. Na spodní straně ketlebelu je široká seříznutá plocha, která zajišťuje pohodlné odložení a větší stabilitu. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder je vhodná do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
povrch ošetřen lakem odolným proti vlhkosti a opotřebení
garantovaná přesnost váhy
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: litina
hmotnost: 14 kg
průměr úchopu: 3,5 cm
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kusTento výjimečný produkt Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 14kg jde sehnat rovnou tu na webu zařazený v kategorii uncategorized. Vyhledejte si ostatní zboží ve zmíněné rubrice v akci. Tento vyjímečný výrobce pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment Podívejte se sami!

Tento exkluzivní kousek Litinová činka inSPORTline Ketlebel od výrobce se skvělou pověstí Insportline pohodlně nakoupíte tady teď za nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 1 290 Kč.