Blatník Yedoo 16″ přední

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy,... více informací »
Blatník Yedoo 16" přední
Značka: Yedoo
459 Kč
Ověřit dostupnost
Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy,...

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy, Steel, RunRun, Numbers a Kids.. Je po dešti, vane svěží vzduch a v kalužích se zrcadlí slunce. Kdo by seděl doma, když je venku tak krásně? Nenechte se odradit počasím, blatníky si s mokrem i blátem hravě poradí a vy si můžete užívat jízdu. I déšť má své kouzlo.

Blatníky Yedoo jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození, a to díky hliníkovému tělu, které je potažené kvalitním plastem. Vyrobeny ve spolupráci s německou firmou SKS. Inovovaný typ s výztuhou je vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy (Friday, Frida a Fred), Steel (S1616), RunRun (City), Numbers (Three, Two) a Kids (Wzoom, Hurvínek).Technický popis:

lehký
pružný
odolný vůči mechanickému poškození
hliníkové tělo
plastový potah
ocelové výztuhy
výrobcem je německá firma SKS Germany
hmotnost: 150 g
kompatibilní koloběžky:

Yedoo Friday 2020
Yedoo Frida a Fred 2020
Yedoo Friday
Yedoo Frida a Fred
Yedoo Steel S1616
Yedoo RunRun City
Yedoo Numbers Three
Yedoo Numbers Two
Yedoo Kids Wzoom
Yedoo Kids Hurvínek Unikátní produkt máte možnost sehnat snadno tady na našich stránkách v sekci uncategorized! Nyní můžete získat unikátní produkty z této sekce za výhodnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel má na skladě kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Zlevněný kousek Blatník Yedoo 16" přední od dodavatele s dobrým jménem Yedoo jednoduše seženete online opravdu levně! Právě lze objednat jen za 459 Kč.