Dětský luk Yate Snake 60/18

Jednodílný luk z polymeru s univerzálním držením pro praváky i leváky! S délkou 60" a sílou nátahu 18 lbs je vhodný pro děti... více informací »
Dětský luk Yate Snake
Značka: Yate
1 650 Kč
Ověřit dostupnost
Jednodílný luk z polymeru s univerzálním držením pro praváky i leváky! S délkou 60" a sílou nátahu 18 lbs je vhodný pro děti...

Jednodílný luk z polymeru s univerzálním držením pro praváky i leváky! S délkou 60″ a sílou nátahu 18 lbs je vhodný pro děti od 11 let.. Yate Snake 60/18 je pevný reflexní luk pro starší děti! Jeho hlavní výhodou je to, že s ním můžete střílet pravou i levou rukou. Luk je vyroben z jednoho kusu pevného a pružného polymeru. Reflexní luky se vyznačují prohnutými rameny směrem k terči, která zvyšují sílu nátahu u kratších luků.

Yate Snake 60/18 je svým tvarem univerzální a používat ho proto mohou praváci i leváci. Tětiva i základka na šípy jsou samozřejmě součástí balení. S délkou 60 palců a nátahem o síle 18 lbs je vhodný pro děti ve věku od 11 let.Technický popis:

jednodílný reflexní luk pro starší děti
univerzální držení pro praváky i leváky
odolné polymerové tělo
vhodný pro začátečníky, školy a kluby
materiál: polymer
délka luku: 60″ (152 cm)
nátah: 18 lbs
ruka: pravá, levá (natahuje tětivu)
balení obsahuje: luk, tětiva, základka na šíp
doporučený věk: 11+
šípy nejsou součástí balení Tento kvalitní produkt Dětský luk Yate Snake dostanete jednoduše na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Pořiďte si vyjímečné zboží z této populární rubriky za výprodejovou cenu.

Diskontní produkt Dětský luk Yate Snake od našeho známého výrobce Yate jde sehnat na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. Akční cena již od 1 650 Kč.
Další produkty z kategorie Dětské luky