Blatník Yedoo 20″ zadní

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy..... více informací »
Blatník Yedoo 20" zadní
Značka: Yedoo
559 Kč
Ověřit dostupnost
Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy.....

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy.. Je po dešti, vane svěží vzduch a v kalužích se zrcadlí slunce. Kdo by seděl doma, když je venku tak krásně? Nenechte se odradit počasím, blatníky si s mokrem i blátem hravě poradí a vy si můžete užívat jízdu. I déšť má své kouzlo.

Blatníky Yedoo jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození, a to díky hliníkovému tělu, které je potažené kvalitním plastem. Vyrobeny ve spolupráci s německou firmou SKS. Inovovaný typ s výztuhou je vhodný pro koloběžky Yedoo řady Alloy (Wolfer, Trexx, Dragstr).Technický popis:

lehký
pružný
odolný vůči mechanickému poškození
hliníkové tělo
plastový potah
ocelové výztuhy
výrobcem je německá firma SKS Germany
hmotnost: 260 g
kompatibilní koloběžky:

Yedoo Trexx 2020
Yedoo Wolfer 2020
Yedoo Dragstr 2020
Yedoo Trexx
Yedoo Wolfer Neodolatelný produkt Blatník Yedoo 20″ zadní můžete získat právě tu na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Pořiďte si jiné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze!

Výjimečný produkt Blatník Yedoo 20" zadní pocházející od značky Yedoo máte možnost získat právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Aktuálně za 559 Kč.