Plecháček Primus 4 Season Mug 200 ml

Praktický lehce přenosný hrnek z kvalitní nerezové oceli se skvělými izolačními schopnosti.. Plecháček Primus 4 Season Mug 200... více informací »
Plecháček Primus 4 Season Mug 200
Značka: Primus
350 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický lehce přenosný hrnek z kvalitní nerezové oceli se skvělými izolačními schopnosti.. Plecháček Primus 4 Season Mug 200...

Praktický lehce přenosný hrnek z kvalitní nerezové oceli se skvělými izolačními schopnosti.. Plecháček Primus 4 Season Mug 200 ml je praktický pomocník na cesty či výlety. Díky svým skvělým izolačním schopnostem a vakuovou výplní udrží nápoj dlouho teplý, a to aniž by vás pálely prsty při držení nádoby. Vzhledem k lehké a kompaktní dvouplášťové konstrukci se hravě vejde do každého batohu a nezabere téměř žádné místo. Můžete si tak vychutnat čerstvý čaj, kávu či si rychle připravit polévku do hrnečku, plecháček bude tou správnou volbou pro vás!Technický popis: 

hrnek z kvalitní nerezové oceli 
dvoustěnné provedení s vakuovou výplní pro maximální izolaci 
velmi skladný a lehký 
vhodný na cesty 
objem: 200 ml
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 111 g
rozměry: 7,7 x 7,1 cm
průměr: 7,1 cm
Zlevněný produkt Plecháček Primus 4 Season Mug 200 jde koupit přímo tady a teď na našem webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu.

Vynikající kousek Plecháček Primus 4 Season od výrobce se skvělou pověstí Primus můžete sehnat již dnes v akci! Aktuálně stojí u nás 350 Kč.