Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ 2020 červená

Dekový střih, propletená dutá vlákna, vynikající izolační vlastnosti, kompresní obal.. Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ... více informací »
Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ 2020
Značka: Ferrino
2 550 Kč
Ověřit dostupnost
Dekový střih, propletená dutá vlákna, vynikající izolační vlastnosti, kompresní obal.. Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ...

Dekový střih, propletená dutá vlákna, vynikající izolační vlastnosti, kompresní obal.. Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ 2020 dekového střihu je vyroben ze směsi dvou vláken, která si udržují po dlouhou dobu nadýchanost a neabsorbují vlhkost. Výplň tohoto modelu tvoří propletená lehká dutá vlákna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, které jsou vhodné i do extrémních klimatických podmínek. Mezi hlavní přednosti spacího pytle FERRINO Yukon Pro SQ 2020 patří zateplená kapuce včetně límce a kapsička pro úschovu osobních věcí. Spacák je vybaven krycí légou zipu, která zabraňuje úniku zbytečného tepla a zadrhávání zipu. Teplotní komfort se pohybuje mezi +7 a +3 °C, minimum je však stanoveno do -12 °C. Součástí balení je kompresní obal. V kempu, na táboře nebo na chatě – skvěle poslouží ať už budete kdekoliv.Technický popis:

dekový střih 
propletená dutá vlákna 
velmi dobré izolační vlastnosti
zateplená kapuce a límec
švy se nepotkávají – snížení tepelných ztrát
kompresní obal
zateplená léga zipu
vnější materiál: 210T Dobby 70D Ripstop Polyester
vnitřní materiál: 240T Polyester Pongee Ripstop
materiál výplně: H.T.F. Performance
hmotnost: 2000 g 
horní extrémní teplota: +20°C
limit pro ženu: +7°C 
limit pro muže: +3°C
extrémní teplota: -12°C
rozměry rozloženého spacáku: 220 x 80 cm
rozměry sbaleného spacáku: 23 x 43 cm
rozměry kompresovaného spacáku: 23 x 37 cm Povedený produkt Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ 2020 máte možnost pořídit mimo jiné tady na našem webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit unikátní kusy z této známé kategorie za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více kousků značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel vás obohatí o kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento designový produkt Spací pytel FERRINO Yukon Pro SQ 2020 od značky s dobrým jménem Ferrino je k sehnání zrovna dneska za výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 2 550 Kč.