Cyklostojan zadní Kellys Kickdown 019 24-29″

Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo... více informací »
Cyklostojan zadní Kellys Kickdown 019
Značka: Kellys
399 Kč
Ověřit dostupnost
Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo...

Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo Kellys Kickdown je nastavitelný stojan pro horské a crossové bicykly s rozměrem kol 24″-29″. Upevňuje se na zadní vzpěru. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový stojan
pro horská a crossová kola (24″-29″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
montáž na zadní vzpěru
rozměry otvoru pro uchycení: cca š3,2 x v2 cmZcela unikátní produkt Cyklostojan zadní Kellys Kickdown 019 24-29″ lze získat taky tu na webu v oblíbené rubrice uncategorized. Nyní najdete zlevněné produkty z této známé kategorie za internetové ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. A to je teprve začátek!

Tento žádaný produkt Cyklostojan zadní Kellys Kickdown od kvalitní společnosti Kellys lze získat aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč.