Nafukovací rukávky Bestway Typ C 25×15 cm

Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ... více informací »
Nafukovací rukávky Bestway Typ C 25x15
Značka: Bestway
37 Kč
Ověřit dostupnost
Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ...

Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ C jsou skvělou pomůckou pro děti, které se učí plavat, ale bez pomoci se samy bojí. Hodí se pro plavání v mělké vodě, kde pomohou získat a osvojit si základní plavecké dovednosti. Díky bezpečnostnímu ventilu nemusíte mít strach, že se během plavání rukávky vyfouknou.Technický popis:

ideální dopomoc při plavání
bezpečnostní ventil proti vyfouknutí
rozměr: 25 x 15 cm
materiál: vinyl
dodávány v páru
vhodné pro děti od 3 do 6 let
Tento zlevněný kus můžete dostat právě teď tu na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu.

Velmi prodávaný produkt Nafukovací rukávky Bestway Typ C 25x15 od našeho výrobce Bestway jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 37 Kč.