Nosič Kross WEEKENDRACK Carry More 24″-28″ BK

Zadní nosič s rychloupínacím systémem CarryMore pro snadné a rychlé připevnění kompatibilní brašny! Unese až 18 kg!. Kross... více informací »
Nosič Kross WEEKENDRACK Carry More 24"-28"
Značka: Kross
839 Kč
Ověřit dostupnost
Zadní nosič s rychloupínacím systémem CarryMore pro snadné a rychlé připevnění kompatibilní brašny! Unese až 18 kg!. Kross...

Zadní nosič s rychloupínacím systémem CarryMore pro snadné a rychlé připevnění kompatibilní brašny! Unese až 18 kg!. Kross WEEKENDRACK Carry More 24″-28″ BK je lehký hliníkový nosič s unikátním rychloupínacím systémem Carry More pro jednoduché nasazení kompatibilních brašen na vrchní plochu nosiče! Po instalaci stojanu na něm totiž brašnu zajistíte a odjistíte jediným zacvaknutím. Nosič se snadno nastavuje a bez problémů ho přizpůsobíte různým tvarům rámu a velikostem kol v rozmezí 24″ – 28″. Na jeho zadní část můžete také připevnit osvětlení. Celkově unese až 18 kg, takže si na cesty můžete vzít opravdu vše, co budete potřebovat!Technický popis:

zadní nosič na kolo s rychloupínacím systémem Carry More
přizpůsobí se rámu i velikosti kola
jednoduché připevnění brašny
lehká konstrukce
možnost instalace osvětlení (vzdálenost šroubů 50-80 mm)
materiál: Aluminium 6061-T6
rozměr kol: 24″-28″
nosnost: 18 kg
hmotnost: 803 g
kompatibilní brašny: CarryMore Exkluzivní produkt lze nakoupit rovněž na webu v rubrice uncategorized! Mrkněte na kvalitní výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Velmi prodávaný produkt Nosič Kross WEEKENDRACK Carry More 24"-28" od spolehlivé značky Kross můžete dostat tady nyní za výborné peníze. Nyní pořídíte od 839 Kč.