Set na jógu inSPORTline Hiden 2v1

Skladný set na jógu, obsahuje speciální masážní dvojmíček a jóga cihličku.. Set na jógu inSPORTline Hiden 2v1 se skládá ze... více informací »
Set na jógu inSPORTline
Značka: Insportline
249 Kč299 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Skladný set na jógu, obsahuje speciální masážní dvojmíček a jóga cihličku.. Set na jógu inSPORTline Hiden 2v1 se skládá ze...

Skladný set na jógu, obsahuje speciální masážní dvojmíček a jóga cihličku.. Set na jógu inSPORTline Hiden 2v1 se skládá ze dvou praktických pomůcek pro cvičení jógy – speciální dvojmíček a jóga cihlička. Slouží především k protahování rukou, nohou a zad nebo pro dosažení takových poloh, které by bez těchto pomůcek nebyly možné. Tento set nám napomáhá k lepšímu držení těla a k neutralizaci svalového napětí. Díky použitému EPP materiálu, který je velice lehký, a dokonale vymyšlenému uschování dvojmíčku uvnitř cihličky si jóga set budete rádi brát i na delší cesty. 

Speciální dvojmíček je ideální pro zvyšování pohyblivosti páteře a uvolnění svalových plexů (nervových pletení) v bederní páteři a bocích, stejně tak jako při masáži citlivých oblastí krku. Je doporučen pro ty, kteří tráví celý den u počítače v pozici se zátěží na páteř, případně si stěžují na diskopatii (onemocnění meziobratlové ploténky) a sníženou silovou kondici při cvičení. Dvojmíček lze používat jak na zemi, tak se zapřením o stěnu. Díky svým vlastnostem je set na jógu inSPORTline Hiden 2v1 oblíbenou pomůckou pro milovníky jógy nebo pro ozvláštnění a zefektivnění klasických cviků.Technický popis:

jóga cihlička a speciální dvojmíček 
masážní dvojmíček schovaný uvnitř cihličky
lehký a příjemný materiál
vhodné pro protahování a obměnu cviků
cviky k uvolnění svalového napětí
materiál: EPP (extrudovaný polypropylen)
rozměry cihličky: 23 x 15 x 10 cm
rozměry dvojmíčku: 16 x 8 cm
hmotnost: 110 gZlevněný produkt Set na jógu inSPORTline Hiden 2v1 máte možnost koupit právě na našem webu v populární sekci uncategorized! Podívejte se na nové produkty ve zmiňované kategorii za super ceny. Tento výrobce představuje vynikající produkty Udělejte radost sami sobě.

Oblíbený a kvalitní kousek Set na jógu inSPORTline od dodavatele s dobrým jménem Insportline lze zakoupit momentálně za super peníze! Výhodně teď u nás za 249 Kč.