Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2×15 kg

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva... více informací »
Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x15
Značka: Insportline
5 590 Kč6 380 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva...

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva řetězy a dvě objímky v balení.. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 15 kg jsou skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s průměrem 50 mm se stejně jako kotouč nasadí na hřídel a působí jako zátěž. Princip využití řetězů spočívá v tom, že v dolní poloze cviku část jejich hmotnosti leží na podlaze. Zvedáním tyče se „zvyšuje“ i hmotnost řetězů a vy tak musíte vynakládat čím dál vyšší sílu. Svaly jsou tak naplno zapojené v celém rozsahu pohybu a cvičení je maximálně efektivní. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 15 kg jsou vhodné pro širokou škálu cviků. Využijete je při bench pressu, mrtvém tahu, dřepování či posilování bicepsů. Alternativně můžete řetěz použít jako zátěž na tělo při posilování vlastní hmotnosti a zvýšit náročnost shybů nebo dipů. Možnosti jsou opravdu neomezené. Řetězy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Díky tomu jsou velmi pevné a nehrozí rychlé opotřebení. Délka řetězů je dostatečná i pro vyšší uživatele. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit výsledky svého tréninku, řetězy na hřídel inSPORTline Chainbos jsou pro Vás skvělou volbou.Technický popis:

řetěz na hřídel pro silový trénink
objímka s průměrem 50 mm
široká škála možných cviků
materiál: ocel
délka: 190 cm
délka bez objímky: 184 cm
průměr objímky: 50 mm
vnější průměr objímky: 65 mm
počet článků řetězu: 32
vnější délka článku: 95 mm
vnitřní délka článku: 57 mm
vnější šířka článku: 64 mm
vnitřní šířka článku: 26 mm
tloušťka článku: 19 mm
součástí balení dva řetězy a dvě objímkyVynikající produkt je k dostání prostě tady na webu zařazený v sekci uncategorized! Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy z této sekce za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kousky od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Nový kousek Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos od skvělé a známé značky Insportline jde sehnat právě zde za skvělou cenu! Nabídka již od 5 590 Kč.