Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2×30 kg

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva... více informací »
Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x30
Značka: Insportline
10 890 Kč12 890 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva...

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva řetězy a dvě objímky v balení.. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 30 kg jsou skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s průměrem 50 mm se stejně jako kotouč nasadí na hřídel a působí jako zátěž. Princip využití řetězů spočívá v tom, že v dolní poloze cviku část jejich hmotnosti leží na podlaze. Zvedáním tyče se „zvyšuje“ i hmotnost řetězů a vy tak musíte vynakládat čím dál vyšší sílu. Svaly jsou tak naplno zapojené v celém rozsahu pohybu a cvičení je maximálně efektivní. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 30 kg jsou vhodné pro širokou škálu cviků. Využijete je při bench pressu, mrtvém tahu, dřepování či posilování bicepsů. Alternativně můžete řetěz použít jako zátěž na tělo při posilování vlastní hmotnosti a zvýšit náročnost shybů nebo dipů. Možnosti jsou opravdu neomezené. Řetězy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Díky tomu jsou velmi pevné a nehrozí rychlé opotřebení. Délka řetězů je dostatečná i pro vyšší uživatele. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit výsledky svého tréninku, řetězy na hřídel inSPORTline Chainbos jsou pro Vás skvělou volbou.Technický popis:

řetěz na hřídel pro silový trénink
objímka s průměrem 50 mm
široká škála možných cviků
materiál: ocel
délka: 175 cm
délka bez objímky: 168 cm
průměr objímky: 50 mm
vnější průměr objímky: 65 mm
počet článků řetězu: 18
vnější délka článku: 154 mm
vnitřní délka článku: 98 mm
vnější šířka článku: 96,5 mm
vnitřní šířka článku: 40,5 mm
tloušťka článku: 28 mm
součástí balení dva řetězy a dvě objímky
Velmi prodávaný produkt Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2×30 kg máte možnost dostat pohodlně tady u nás ve známé kategorii uncategorized. Najděte si parádní produkty z této kategorie za báječnou cenu! Přední dodavatel vám poskytuje top výrobky To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x30 od společnosti se zárukou kvality Insportline snadno můžete získat momentálně na našich stránkách pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 10 890 Kč.