Náhradní řemínek Fitbit Charge 3 Sport Band Berry S

Veselý sportovní design a skvělá prodyšnost - to nabízí silikonový řemínek pro chytrý náramek Fitbit Charge 3. Změňte styl... více informací »
Náhradní řemínek Fitbit Charge 3 Sport Band Berry
Značka: Fitbit
590 Kč699 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Veselý sportovní design a skvělá prodyšnost - to nabízí silikonový řemínek pro chytrý náramek Fitbit Charge 3. Změňte styl...

Veselý sportovní design a skvělá prodyšnost – to nabízí silikonový řemínek pro chytrý náramek Fitbit Charge 3. Změňte styl rychle a jednoduše!. Náhradní řemínek Fitbit Charge 3 Sport Band Berry nabízí hravý sportovní vzhled pro váš fitness náramek. S více řemínky můžete upravovat vzhled svých hodinek podle potřeb i nálady! Tento sportovní model je vyroben z poddajného silikonu – materiálu, který je odolný a příjemný na dotek. Kromě toho se lehce přizpůsobí tvaru zápěstí. Pro sport je však ideální zejména díky děrovanému povrchu, který zaručuje prodyšnost a komfort i během náročného tréninku. Výměna řemínku u chytrého náramku Fitbit Charge 3 je velice intuitivní a otázkou několika vteřin. Údržba je taktéž velice jednoduchá.Technický popis:

řemínek pro fitness náramek Fitbit Charge 3
děrovaný design pro dokonalou prodyšnost
odolný a pružný materiál
voděodolný
vhodný pro každý druh tréninku, obzvláště plavání
pohodlné nošení
sportovní design
materiál: silikon, hliníková přezka
velikost: L (18 – 22 cm) Výjimečný produkt Náhradní řemínek Fitbit Charge 3 Sport máte možnost získat aktuálně tu na našem webu ve známé sekci uncategorized! Máme pro vás ještě další zboží z této kategorie z pohodlí domova.

Diskontní kousek Náhradní řemínek Fitbit Charge 3 Sport Band Berry od spolehlivé značky Fitbit jde nakoupit u nás teď pořád výhodně. Právě teď jen za 590 Kč.