Aminokyseliny Nutrend Glutamine 300 g

Pro doplnění L-glutaminu po náročné fyzické aktivitě a pro intenzivně trénující sportovce.. L-glutamin je jednou z nejčastěji... více informací »
Aminokyseliny Nutrend Glutamine 300
Značka: Nutrend
379 Kč
Ověřit dostupnost
Pro doplnění L-glutaminu po náročné fyzické aktivitě a pro intenzivně trénující sportovce.. L-glutamin je jednou z nejčastěji...

Pro doplnění L-glutaminu po náročné fyzické aktivitě a pro intenzivně trénující sportovce.. L-glutamin je jednou z nejčastěji se vyskytujících aminokyselin v kosterním svalstvu. Aminokyseliny jsou stavebními kameny každé bílkoviny a příjem kvalitní bílkoviny s optimálním aminokyselinovým spektrem přispívá k svalovému růstu. Při náročné svalové práci, kterou provozují intenzivně trénující jedinci, dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin, spolu s dalšími důležitými látkami.

Aminokyselina L-glutamin je součástí komplexní bílkoviny a také významným nositelem dusíku. Vhodnou suplementací se zajistí obnova kosterního svalstva za předpokladu udržení dusíkové rovnováhy. V jedné porci GLUTAMINE od společnosti NUTREND přijmete více L-glutaminu, než obsahuje porce 120 gramů libového hovězího masa, ale třeba i kuřecího masa nebo vajec. L-glutamin v produktech společnosti NUTREND je vyroben technologií fermentace. Snadno a rychle se rozpouští.

GLUTAMINE je určen:

pro doplnění po náročné fyzické aktivitě
pro intenzivně trénující sportovce

Doporučené dávkování produktu GLUTAMINE:

Tréninkové dny: základní denní dávka je 5 g (2 zarovnané lžičky) po tréninku. Další dávku 5 g můžete zařadit večer před spaním.
Netréninkové dny: můžete zařadit pauzu nebo pokračovat v pravidelném dávkování a to 2x denně 5 g. Poslední dávku použijte večer před spaním.
Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití: 5 g = 2 zarovnané lžičky (lžička není součástí balení). Dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení: L-glutamin

Nutriční hodnoty:

 

100 g

Dávka – 5 g

Cukry

0 g

0 g

L-Glutamin

100 g

5 g
Vynikající produkt Aminokyseliny Nutrend Glutamine 300 g máte možnost sehnat zrovna tady u nás ve známé kategorii uncategorized. Pořiďte si parádní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Přední výrobce má k dispozici vynikající produkty. A tady je důkaz! Naše nabídka je široká, u nás najdete další skvělé zboží od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus Aminokyseliny Nutrend Glutamine 300 od spolehlivého výrobce Nutrend je k sehnání právě teď za rozumné peníze. V současnosti za 379 Kč.