Hroty Harrows Dimple Soft 2BA 30ks White

Sada náhradních plastových hrotů na šipky značky Harrows.. Harrows Dimple Soft 2BA je sada náhradních plastových hrotů na šipky... více informací »
Hroty Harrows Dimple Soft 2BA
Značka: Harrows
49 Kč
Ověřit dostupnost
Sada náhradních plastových hrotů na šipky značky Harrows.. Harrows Dimple Soft 2BA je sada náhradních plastových hrotů na šipky...

Sada náhradních plastových hrotů na šipky značky Harrows.. Harrows Dimple Soft 2BA je sada náhradních plastových hrotů na šipky o 30 ks. Hroty typu Dimple mají klasický kuželový tvar.Technický popis:

náhradní plastové hroty na šipky
kuželový tvar
počet: 30 ks
délka: 26 mm
průměr hrotu: 1,8 mm Unikátní a žádaný produkt Hroty Harrows Dimple Soft 2BA 30ks White naleznete přímo na našem webu ve známé rubrice uncategorized! Podívejte se na parádní výrobky ve zmíněné rubrice ve slevě! Populární značka dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Hroty Harrows Dimple Soft 2BA od top výrobce Harrows jednoduše můžete najít aktuálně extra výhodně! Nyní nakoupíte za 49 Kč.