Šipky Harrows Vivid Soft 18g R Black 3ks

Velmi přesné mosazné šipky s vroubkováním, nitro-lak, násadky Speedline, letky Vivid 8004.. Unikátní řada šipek Vivid je... více informací »
Šipky Harrows Vivid Soft 18g R Black
Značka: Harrows
599 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi přesné mosazné šipky s vroubkováním, nitro-lak, násadky Speedline, letky Vivid 8004.. Unikátní řada šipek Vivid je...

Velmi přesné mosazné šipky s vroubkováním, nitro-lak, násadky Speedline, letky Vivid 8004.. Unikátní řada šipek Vivid je ohromujícím, vrcholným modelem mosazných šipek Harrows. Pečlivě vysoustružená těla šipek jsou povrchově upravená speciálním nitro-lakem a poté precizně vyfrézovaná. Takto vzniklý kontrast mědi a barevného laku upoutá oko každého hráče. Šipky s přesností +/- 0,05 gramu jsou doplněny násadkami Speedline a inovativními letkami Vivid.Technický popis:

povrchový nitro-lak
precizní frézování
materiál: vroubkovaná mosaz
hmotnost: 18 g
délka: 53 mm
průměr: 8,2 mm
násadky: Speedline
letky: Vivid 8004
závit: 2BA
3 kusy šipek v balení
Tento unikátní produkt je k získání také tady na stránkách v populární rubrice uncategorized. Nyní můžete získat nové zboží z této populární rubriky v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel dodává velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami.

Tento velmi žádaný kousek Šipky Harrows Vivid Soft 18g od společnosti s dlouholetou tradicí Harrows jednoduše můžete pořídit tady teď téměř zdarma! Nabídka již od 599 Kč.