Dětské sluneční brýle Minibrilla 41906-14

Vhodné pro děti od 3 do 6 let, ochrana proti ultrafialovému záření, velmi lehké, ergonomicky a velikostně přizpůsobeny dětem..... více informací »
Dětské sluneční brýle Minibrilla
Značka: Minibrilla
409 Kč499 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Vhodné pro děti od 3 do 6 let, ochrana proti ultrafialovému záření, velmi lehké, ergonomicky a velikostně přizpůsobeny dětem.....

Vhodné pro děti od 3 do 6 let, ochrana proti ultrafialovému záření, velmi lehké, ergonomicky a velikostně přizpůsobeny dětem.. Dětské sluneční brýle Minibrilla 41906-14 nabízí to nejlepší zpracování a navíc stylový a moderní design. Ten správný šmrnc jim dodává tvar rámečků a barevná skla, která navíc dokáží zvýšit kontrast i ve zhoršených světelných podmínkách. Veškeré použité materiály jsou antialergické a bez Bisfenolu A. Nebudou tedy Vašim dětem způsobovat žádné potíže. Brýle jsou lehké, na obličeji perfektně sedí a jejich nošení je velmi pohodlné. Svým stylem jsou vhodné pro chlapce i dívky. Využijí je na pláži, pro běžné nošení, ale i při sportovních aktivitách. Chraňte zrak svých ratolestí před škodlivým UV zářením a pořiďte jim dětské sluneční brýle Minibrilla 41906-14.

Kategorie slunečních brýlí dle slunečního filtru:

Kategorie 0 – transparentní (průhledné) čočky vhodné pouze jako ochrana před větrem, prachem a nečistotami, ne však před sluncem
Kategorie 1 – lehce zabarvené čočky vhodné pro méně slunečné či oblačné podmínky, rozjasňují a zlepšují viditelnost
Kategorie 2 – tmavší čočky pro slunečné jarní či podzimní dny, vhodné pro řízení nebo jako módní doplněk
Kategorie 3 – nejčastější kategorie slunečních brýlí, vhodné pro slunečné letní dny, méně vhodné za šera nebo horších světelných podmínek
Kategorie 4 – filtr pro extrémní světelné podmínky, kde je slunce nejen velmi silné, ale zároveň se odráží od sněhu, písku či jiného povrchuTechnický popis:

dětské sluneční brýle
odolné, netříštivé zorníky
100% ochrana vůči UVA a UVB záření
vysoká optická kvalita
velmi nízká hmotnost
antialergické materiály
bez Bisfenolu A
vhodné pro běžné nošení i sportovní aktivity
vhodné pro děti od 3 do 6 let
kategorie: 3
celková šířka brýlí: 12,5 cm
rozpětí konců nožiček: 10 cm
délka nožiček: 12,5 cm
Tento žádaný produkt Dětské sluneční brýle Minibrilla 41906-14 jde získat rovnou tady u nás v populární kategorii uncategorized. Máme pro vás ještě ostatní kusy ze zmíněné kategorie v akci!

Tento oblíbený výrobek Dětské sluneční brýle Minibrilla od značky se zárukou kvality Minibrilla můžete pořídit momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Nyní zakoupíte za 409 Kč.
Další produkty od výrobce Minibrilla