Ochranná plachta na trampolínu 457cm

Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na... více informací »
Ochranná plachta na trampolínu
Značka: Insportline
1 890 Kč2 190 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na...

Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na trampolínu inSPORTline byla vyvinuta pro potřeby uživatelů, kteří své trampolíny umisťují do venkovních prostor, kde jsou vystavovány každodenním vlivům počasí. Plachta je vyrobena z vysoce kvalitního a pevného materiálu, který chrání plochu trampolíny před všemi přírodními vlivy jako je déšť, sluneční záření, ale i před mechanickým poškozením cizími tělesy v době, kdy není trampolína aktivně využívána. Plachta je opatřena jednoduchým systémem upnutí a manipulace s ní je tak velice snadná. Použitím této plachty dopřejete trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.Technický popis:

plachta z vysoce kvalitního a odolného materiálu
ochrana proti nepříznivým vlivům počasí i mechanickému poškození
snadná manipulace
uchycení pomocí háčků
prokazatelně prodlužuje životnost trampolíny
určeno pro trampolínu o průměru 457 cm
zdravotně nezávadné
materiál: polyethylen 100 g/m2
hmotnost: cca 1,9 kg
ilustrační fotoVelmi žádaný výrobek Ochranná plachta na trampolínu 457cm jde získat snadno tady na webu zařazený v sekci uncategorized. Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Věhlasný dodavatel pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a žádaný produkt Ochranná plachta na trampolínu od naší známé značky Insportline máte možnost nakoupit právě teď v nabídce v akci. Ceny od 1 890 Kč.