Boxerské rukavice inSPORTline Shormag černá 4oz

Tréninkové rukavice z kvalitního materiálu, široká manžeta, zapínání na suchý zip, pro začátečníky i pokročilé.. Boxerské... více informací »
Boxerské rukavice inSPORTline Shormag  černá
Značka: Insportline
690 Kč899 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Tréninkové rukavice z kvalitního materiálu, široká manžeta, zapínání na suchý zip, pro začátečníky i pokročilé.. Boxerské...

Tréninkové rukavice z kvalitního materiálu, široká manžeta, zapínání na suchý zip, pro začátečníky i pokročilé.. Boxerské rukavice inSPORTline Shormag skvěle poslouží začátečníkům i ostříleným boxerům! Konstrukce rukavic byla propracována do nejmenších detailů, díky kvalitnímu materiálu tak budou odolné a zároveň maximálně pohodlné, což hraje při tréninku velmi důležitou roli. Snadně se nasazují i sundávají a dobře drží na ruce. Široká manžeta se zapínáním na suchý zip zajistí správnou fixaci, proto rukavice vůbec nesklouzávají. Navíc chrání vaše klouby před tvrdými nárazy svým houževnatým polstrováním. Boxerské rukavice inSPORTline Shormag jsou tou správnou volbou, ať už s boxem teprve začínáte, nebo jste již v ringu ostřílení zápasníci. 

Velikost boxerských rukavic se udává v uncích neboli oz. Jedná se o jednotku hmotnosti, kdy 1 oz = 28,35 g. Nejčastěji prodávané rukavice jsou o hmotnosti (velikosti) 10 oz. Tato velikost je předepsána na soutěže a zápasy. Na tréninky však doporučujeme velikosti 12 oz.Technický popis: 

boxerské rukavice z kvalitní syntetické kůže
ideální pro trénink začátečníků i pokročilých
široká manžeta
zapínání na suchý zip 
vnější materiál: polyuretan
vnitřní materiál: polyesterVelmi žádaný produkt Boxerské rukavice inSPORTline Shormag černá 4oz můžete pořídit aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice uncategorized! Připravili jsme další výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu. Dodavatel svým zákazníkům nabízí skvělé produkty. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Boxerské rukavice inSPORTline Shormag od našeho výrobce Insportline je dostupný již dnes za super cenu. Nyní pořídíte jen za 690 Kč.