Neoprenový volejbalový míč inSPORTline Slammark, vel.5

Voděodolný volejbalový míč v originálním designu pro trénink i rekreaci! Je lehký a díky měkkému povrchu se s ním skvěle... více informací »
Neoprenový volejbalový míč inSPORTline Slammark
Značka: Insportline
199 Kč229 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Voděodolný volejbalový míč v originálním designu pro trénink i rekreaci! Je lehký a díky měkkému povrchu se s ním skvěle...

Voděodolný volejbalový míč v originálním designu pro trénink i rekreaci! Je lehký a díky měkkému povrchu se s ním skvěle manipuluje!. Volejbalový míč inSPORTline Slammark vnese do vašeho tréninku lehkost i hravé barvy! Tento krásný kousek z odolného neoprénu je vhodný jak pro trénink i rekreační hru a díky originálnímu designu ho na hřišti jen tak nepřehlédnete. A protože je vyroben právě z neoprénu, můžete ho s sebou vzít i do vody. Standardní velikost 5 je vhodná pro všechny dospělé hráče. Materiál je lehký, příjemný na dotek a neklouže v ruce, takže během hry budete mít míč vždy pod kontrolou. Ať už si ho tedy vezmete na dovolenou, pravidelný trénink či přátelské utkání jen tak pro radost, inSPORTline Slammark vám vždy zaručí maximální požitek ze hry!Technický popis:

neoprenový míč na volejbal v barevném designu
měkký povrch, který neklouže v ruce a je příjemný na dotek
voděodolný
vhodný pro trénink i rekreaci
šitý z 18 panelů
výrazné barvy pro maximální viditelnost míče
originální grafika
materiál: neopren, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 270 – 300 g
obvod: 66 – 68 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,2 – 0,4 bar
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
při nafukování v žádném případě nepřekračujte doporučený tlak, mohlo by dojít k poškození míče

Levný výrobek Neoprenový volejbalový míč inSPORTline od oblíbené značky Insportline snadno najdete v naší nabídce se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 199 Kč.