Sportovní láhev Nutrend Tacx Bidon 019 500 ml

Sportovní láhev s potiskem, širokým hrdlem, šroubovacím víčkem, vhodná především pro cyklisty.. Sportovní láhev Nutrend Tacx... více informací »
Sportovní láhev Nutrend Tacx Bidon
Značka: Nutrend
89 Kč99 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Sportovní láhev s potiskem, širokým hrdlem, šroubovacím víčkem, vhodná především pro cyklisty.. Sportovní láhev Nutrend Tacx...

Sportovní láhev s potiskem, širokým hrdlem, šroubovacím víčkem, vhodná především pro cyklisty.. Sportovní láhev Nutrend Tacx Bidon je praktická poloprůhledná láhev, kterou díky jejímu tvaru ocení zejména cyklisté, nicméně může dobře posloužit i ostatním sportovcům. Zároveň splňuje nařízení EU o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, protože je vyrobená ze 100% recyklovatelného materiálu bez BPA a ftalátů. Velmi jednoduchou manipulaci zajišťuje široké hrdlo s šroubovacím víčkem vhodné pro snadné doplnění tekutin či její čištění. Nutno podotknout, že láhev lze bez jakýchkoliv problémů mýt v myčce. Moderní design v zajímavých barevných provedeních navíc uvítají všechny věkové kategorie.Technický popis:

sportovní láhev s širokým hrdlem
šroubovací těsnící uzávěr
náustek z měkkého plastu 
splňuje nařízení EU o materiálech určených pro styk s potravinami
100% recyklovatelná a 100% kompostovatelná
vhodná především pro cyklisty
objem: 500 ml
Tento neodolatelný produkt získáte bezprostředně tady u nás v sekci uncategorized. Nyní koupíte nové produkty z této populární rubriky jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Sportovní láhev Nutrend Tacx od odblíbeného výrobce Nutrend jednoduše můžete sehnat momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Nabídky od 89 Kč.