Moto přilba W-TEC V535 XS (53-54)

Jednoduchý retro vzhled, měkká vnitřní výstelka, sluneční clona, zapínání na dvojité D-kroužky.. S moto přilbou W-TEC V535... více informací »
Moto přilba W-TEC V535
Značka: W-tec
1 490 Kč1 690 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Jednoduchý retro vzhled, měkká vnitřní výstelka, sluneční clona, zapínání na dvojité D-kroužky.. S moto přilbou W-TEC V535...

Jednoduchý retro vzhled, měkká vnitřní výstelka, sluneční clona, zapínání na dvojité D-kroužky.. S moto přilbou W-TEC V535 uděláte parádu především na motorkářském srazu nebo přehlídce, kde budete jednoznačně „in“. Hodí se hlavně k chopperům a motocyklům typu „hárlej“. Jednoduchý, ale stylový retro vzhled helmy je doplněn praktickou výsuvnou sluneční clonou. Ta přijde vhod například pro jízdu proti ostrému slunci. Přilba v neposlední řadě disponuje bezpečným zapínáním na dvojité D-kroužky. Helma je schválena americkou normou homologace DOT.Technický popis:

působivý retro design
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelný a pratelný interiér
polohovatelná sluneční clona
zapínání na dvojité D-kroužky
materiál: ABS/termoplast
hmotnost: 900 g
přepravní vak s ramenními popruhy a oboustranným potiskem součástí balení
bez homologace ECE, schváleno DOT
určeno pro sportovní a hobby, případně pro sběratelské a dekorativní účely, nebo pro jízdu mimo silniceHodně povedený kousek Moto přilba W-TEC V535 XS (53-54) můžete sehnat prostě na našich stránkách v kategorii uncategorized. Nyní najdete kvalitní produkty z naší kategorie ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Moto přilba W-TEC V535 XS od výrobce s dlouholetou historií W-tec můžete pořídit zrovna dnes ve slevě! Momentálně v akci za 1 490 Kč.