Moto přilba W-TEC V535 US Flag XS (53-54)

DOT certifikace, Sluneční clona, originální grafický motiv, měkká vnitřní výstelka, zapínání na dvojité D-kroužky, DOT. S... více informací »
Moto přilba W-TEC V535 US Flag
Značka: W-tec
1 690 Kč1 890 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
DOT certifikace, Sluneční clona, originální grafický motiv, měkká vnitřní výstelka, zapínání na dvojité D-kroužky, DOT. S...

DOT certifikace, Sluneční clona, originální grafický motiv, měkká vnitřní výstelka, zapínání na dvojité D-kroužky, DOT. S moto přilbou W-TEC V535 uděláte parádu především na motorkářském srazu nebo přehlídce, kde budete jednoznačně „in“. Hodí se hlavně k chopperům a motocyklům typu „hárlej“. Jednoduchý, ale stylový retro vzhled helmy je doplněn atraktivním grafickým motivem a praktickou výsuvnou sluneční clonou. Ta přijde vhod například pro jízdu proti ostrému slunci. Přilba v neposlední řadě disponuje bezpečným zapínáním na dvojité D-kroužky. Helma je schválena americkou normou homologace DOT.Technický popis:

originální grafický motiv
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelný a pratelný interiér
polohovatelná sluneční clona
zapínání na dvojité D-kroužky
materiál: ABS/termoplast
hmotnost: 900 g
přepravní vak s ramenními popruhy a oboustranným potiskem součástí balení
homologace DOT, bez homologace ECE
určeno pro sportovní a hobby, případně pro sběratelské a dekorativní účely, nebo pro jízdu mimo silnice Hodně žádaný kousek máte možnost sehnat také na našem webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu. To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Moto přilba W-TEC V535 US Flag XS od oblíbené značky se zárukou kvality W-tec můžete sehnat na našich stránkách teď za outletovou cenu! Nyní nakoupíte za 1 690 Kč.