Moto přilba Lazer Rafale SR Z-Line Black Matt XS (53-54)

Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně... více informací »
Moto přilba Lazer Rafale SR Z-Line  Black Matt
Značka: Lazer
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně...

Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná.. Moto přilba Lazer Rafale SR Z-Line skvěle kombinuje atraktivní vzhled, dokonalé pohodlí a bezpečnost. Je vyrobena ze vstřikovaného polykarbonátu I.M.A.C, který je vysoce odolný. Helma vám nabídne všechno, co můžete od integrální helmy chtít. Je lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná díky integrované sluneční cloně a výklopnému polohovatelnému plexi, které je snadno vyjímatelné bez nutnosti použití nářadí. Čiré, opticky korektní plexi s úpravou proti poškrábání a s přípravou pro protimlžící fólii Pinlock®  (fólie není součástí), na spodní straně disponuje výčnělkem pro snadné ovládání.

Maximálně příjemný, plně vyjímatelný a pratelný interiér zajišťuje dokonalé pohodlí za horkých i chladných dní, jelikož je vyroben z paměťové pěny Morpho System Plus, která reaguje na teplotu lidského těla. Zároveň díky ergonomickým 3D lícnicím vám padne jako ulitá! Vzhled krásně doplňuje odnímatelný nosní i bradový deflektor. Zapínání je provedeno kvalitní mikrometricky nastavitelnou mikropřezkou. Přilba disponuje výkonným větráním na vrchní straně přilby pro lepší prodyšnost. Svým jednoduchým a čistým designem s inovovaným spoilerem zaujme každého, kdo má rád minimalistické, ale zároveň maximálně funkční přilby.

Technický popis:

odnímatelný zadní spoiler pro aerodynamickou stabilizaci
absolutní komfort a bezpečnost
integrovaná sluneční clona
plně vyjímatelný a pratelný interiér z Morpho materiálu
ergonomické 3D lícnice
příprava pro protimlžící fólii Pinlock®  
ohebný, vyjímatelný nosní deflektor 
ohebný, vyjímatelný bradový deflektor   
bezpečností Quick System 
zapínání přilby mikrometrickou přezkou s zesíleným řemínkem
materiál: I.M.A.C. vstřikovaný polykarbonát
hmotnost: 1550 g (+/- 50 g)
certifikace: ECER 22.05

Oblíbený a akční produkt Moto přilba Lazer Rafale SR Z-Line Black Matt od výrobce s dobrým jménem Lazer snadno můžete sehnat ještě dnes napořád výhodně! Aktuálně za 4 490 Kč.