Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 183x51x2,5 cm

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení..... více informací »
Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite
Značka: Ferrino
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.....

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.. Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 je ultralehká karimatka, která nabízí vysoký komfort. Váží pouhých 600 gramů a její rozměry ve sbaleném stavu jsou také minimální – 15 x 33 cm. Na váze i prostoru šetří oříznutý tvar, který ale nijak neovlivňuje Vaše pohodlí při spánku či odpočinku.

Podložka je vyrobena z inovatovního materiálu 210T Polyester s úpravou Diamond Ripstop 70D, která dodává karimatce vysokou odolnost. Zároveň poskytuje skvělou izolaci od chladu země. Součástí balení je obal, kompresní popruhy a opravná sada s lepením. Díky své minimálně váze a přepravním rozměrům je samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 ideální na dlouhé túry, pro cyklisty a horolezce.Technický popis:

ultralehká karimatka o výšce 2,5 cm
pevný polyesterový materiál
ořížnutý tvar pro úsporu místa a hmotnosti
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
ideální pro camping, cyklisty a horolezce
materiál: Polyester 210T, Diamond Ripstop 70D úprava
hmotnost: 600 g 
rozměry sbalené karimatky: 15 x 33 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 2,5 cm Tento zlevněný výrobek Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 183x51x2,5 cm je k získání přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized. Nyní můžete najít vyjímečné kousky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu!

Tento zlevněný kousek Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 od známé společnosti Ferrino lze zakoupit v naší nabídce za rozumné peníze! Zrovna nyní za cenu 2 090 Kč.