Cyklo přilba Kellys Result white matt M/L (58-62)

Silniční závodní přilba, aerodynamický profil, 24 obrovských ventilačních otvorů.. Cyklo přilba Kellys Result je špičková... více informací »
Cyklo přilba Kellys Result  white
Značka: Kellys
1 450 Kč1 599 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Silniční závodní přilba, aerodynamický profil, 24 obrovských ventilačních otvorů.. Cyklo přilba Kellys Result je špičková...

Silniční závodní přilba, aerodynamický profil, 24 obrovských ventilačních otvorů.. Cyklo přilba Kellys Result je špičková závodní helma vyrobená in-mold technologií. Kombinuje aerodynamický profil a lehkou strukturu s velkými ventilačními otvory pro skvělý průtok vzduchu a komfort během dlouhých jízd a závodů. Krom toho potěší i lehké a rychlé odepínání pouze s pomocí jedné ruky. Zvýšená je také viditelnost přilby a to díky reflexním nálepkám. Přiléhavé a bezpečné nošení je zabezpečené vertikálně přizpůsobitelným systémem Head Lock.Technický popis:

silniční závodní přilba
aerodynamický profil
24 obrovských ventilačních otvorů
In-mold technologie
antibakteriální vnitřní výplň
odepnutí pouze s pomocí jedné ruky
magnetická spona Fidlock
reflexní prvky Tento velmi žádaný výrobek máte možnost sehnat pohodlně tu zařazený v rubrice uncategorized! Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé kategorie v bezva akci! Známý dodavatel má k dispozici velmi kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Cyklo přilba Kellys Result white od skvělé a známé značky Kellys máte možnost najít na našich stránkách teď za báječnou cenu! Pouze nyní za 1 450 Kč.