Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S1 6ks oranžová

Míčky s dlouhou životností a odolností, jedna hvězdička, v balení po 6 kusech. Univerzální užití.. Pingpongové míčky... více informací »
Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S1 6ks
Značka: Insportline
49 Kč69 Kč Sleva -28%
Ověřit dostupnost
Míčky s dlouhou životností a odolností, jedna hvězdička, v balení po 6 kusech. Univerzální užití.. Pingpongové míčky...

Míčky s dlouhou životností a odolností, jedna hvězdička, v balení po 6 kusech. Univerzální užití.. Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S1 pro rekreační i klubové hráče jsou dodávány v balení po 6 kusech. Počet hvězdiček určuje kvalitu a předpokládanou odolnost a stabilitu. Čím více hvězdiček, tím je míček kvalitnější.Technický popis: 

kvalitní materiál míčků s prodlouženou životností
průměr: 40 mm
počet hvězdiček: 1
počet míčků v balení: 6 kusů
pro univerzální použití Žádaný produkt Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S1 6ks oranžová je k sehnání aktuálně tady u nás v kategorii uncategorized. Najděte si ještě jiné produkty z této rubriky za nejlepší ceny. Tato vyjímečná značka vám poskytuje kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více produktů značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S1 6ks od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline jde sehnat v aktuální nabídce za nejnižší cenu! Nyní získáte od 49 Kč.