Termoska Primus Vacuum Bottle Black 750 ml

Praktická outdoorová termoska z nerezové oceli, s dvoustěnnou konstrukci se skvělými termoregulačními schopnostmi.. Termoska Primus... více informací »
Termoska Primus Vacuum Bottle Black 750
Značka: Primus
649 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická outdoorová termoska z nerezové oceli, s dvoustěnnou konstrukci se skvělými termoregulačními schopnostmi.. Termoska Primus...

Praktická outdoorová termoska z nerezové oceli, s dvoustěnnou konstrukci se skvělými termoregulačními schopnostmi.. Termoska Primus Vacuum Bottle Black 750 ml je sázkou na jistotu, pokud potřebujete spolehlivou nádobu na uchování horkých nápojů za extrémních podmínek. Švédská outdoorová značka Primus se vyznačuje vysokou kvalitou za přijatelnou cenu, proto vás nepřekvapí pevná svébytná konstrukce se skvělými termoregulačními schopnostmi. Termoska z nerezové oceli a s dvojstěnnou konstrukci poskytuje dokonalé těsnění i díky speciálnímu ClickClose uzávěru, který udrží tekutinu v nádobě a vy se tak nemusíte obávat nežádoucího rozlití. Víčko termosky lze zároveň prakticky využít jako hrnek na čaj, kávu či jinou pochutinu. Třešničkou na dortu už je jen matná povrchová úprava pro lepší uchycení a lehkost materiálu zajišťující snadné přenášení. Bude skvělým společníkem na všech outdoorových dobrodružstvích! Technický popis: 

dvouplášťová vakuová termoska s matnou povrchovou úpravou
zdrsňující nástřik brání vyklouznutí z rukou 
odolná a robustní konstrukce lehké hmotnosti 
„ClickClose“ uzávěr pro maximální izolaci obsahu 
víčko lze použít jako hrnek 
objem: 750 ml 
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 475 g
rozměry: 25 x 8,6 cm 

Teplotní parametry po 24 hodinách: 

Při naplnění obsahu s teplotou 95 °C – cca 50 °C
Při naplnění obsahu s teplotou 5 °C – cca 16 °C
Tento skvělý produkt je dostupný bez obtíží tu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této oblíbené kategorie za super ceny!

Unikátní produkt Termoska Primus Vacuum Bottle od dodavatele zboží Primus jednoduše najdete tady a teď právě za báječnou cenu! Aktuálně za 649 Kč.