In-line kolečka Fila 84 mm/83A 8 ks

Sada 8 koleček pro in-line brusle Fila o velikost 84 mm a tvrdosti 83A. Ideální na rekreační ježdění.. Sada 8 koleček Fila... více informací »
In-line kolečka Fila 84
Značka: Fila
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Sada 8 koleček pro in-line brusle Fila o velikost 84 mm a tvrdosti 83A. Ideální na rekreační ježdění.. Sada 8 koleček Fila...

Sada 8 koleček pro in-line brusle Fila o velikost 84 mm a tvrdosti 83A. Ideální na rekreační ježdění.. Sada 8 koleček Fila 84mm/83A je určená pro in-line brusle všech kategorií. Kolečka jsou vyráběna nejmodernější technologií přesného strojového navíjení, díky níž dosahují delší životnosti, lepších jízdních vlastností a menšího opotřebení na všech běžných površích. Kolečka Fila s průměrem 84 mm jsou určená pro rekreační ježdění a vhodná pro všechny typy in-line bruslí.

Technický popis:

sada 8 koleček pro in-line brusle
vysoce odolná materiálová směs
technologie přesného strojového vinutí
perfektní jízdní vlastnosti
průměr kolečka: 84 mm
tvrdost směsi: 83A
sada obsahuje: 8 kolečekTento oblíbený produkt In-line kolečka Fila 84 mm/83A 8 ks je dostupný ještě na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Mrkněte na nové kusy ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Věhlasný výrobce svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky

Tento akční a ve slevě kousek In-line kolečka Fila 84 od známé společnosti Fila seženete tady nyní za výborné peníze. Nabídka již od 1 190 Kč.