Multifunkční klíč Munkees 9-Function Card Tool

Kapesní multiklíč, 9 funkcí, nerezová ocel.. Multifunkční klíč Munkees 9-Function Card Tool je praktický multiklíč, který se... více informací »
Multifunkční klíč Munkees 9-Function
Značka: Munkees
145 Kč
Ověřit dostupnost
Kapesní multiklíč, 9 funkcí, nerezová ocel.. Multifunkční klíč Munkees 9-Function Card Tool je praktický multiklíč, který se...

Kapesní multiklíč, 9 funkcí, nerezová ocel.. Multifunkční klíč Munkees 9-Function Card Tool je praktický multiklíč, který se vám vejde akorát do kapsy. Můžete ho použít k šroubování, utahování, upravování výpletu kol, a dokonce i otevírání lahví. Jednotlivé nástroje jsou přehledně označeny, tak, aby se v nich každý rychle zorientoval. Klíč je ideální na cesty, díky jeho malé velikosti si ho ale můžete vzít prakticky kdekoliv. Nikdy nevíte, kdy ho budete poptřebovat.Technický popis:

víceúčelový kapesní nástroj
9 funkcí v jednom
vhodný pro cestování, cyklistiku a turistiku
materiál: nerezová ocel
rozměry: 66 x 20 x 3 mm
hmotnost: 16 g
multiklíč obsahuje:

otvírák na lahve
čtvercový klíč
plochý šroubovák
centrovací klíč
pět velikostí plochého klíče Tento velmi žádaný produkt Multifunkční klíč Munkees 9-Function Card Tool můžete dostat v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární rubriky za parádní cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Multifunkční klíč Munkees 9-Function od výrobce Munkees jednoduše najdete zde nyní opravdu levně! V akci za cenu 145 Kč.