Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 9 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel
Značka: Insportline
529 Kč1 390 Kč Sleva -61%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 9 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 9 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 9 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 9 cm
průměr závaží: 11,5 cm
celková délka: 31,2 cm
cena za 1 ks

Povedený produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel od značky s tradicí a dobrou pověstí Insportline můžete nakoupit aktuálně na webu za výprodejovou cenu! Nabídka již od 529 Kč.