Žebřiny inSPORTline Fairline 200 x 90 cm

Lakované ribstole vhodné i do nižších místností, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi,... více informací »
Žebřiny inSPORTline Fairline 200
Značka: Insportline
3 590 Kč3 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Lakované ribstole vhodné i do nižších místností, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi,...

Lakované ribstole vhodné i do nižších místností, jednoduchý design, kvalitní bukové a borové dřevo, pevné uchycení do zdi, jednoduchá montáž, snadná údržba.. Žebřiny inSPORTline Fairline 200 x 90 cm jsou kvalitní ribstole s jednoduchým designem. Stojny jsou vyrobeny z borového dřeva, které se svými vlastnostmi pro žebřiny skvěle hodí. Kulaté příčky jsou ze dřeva bukového. Přírodní materiály zaručují zdravotní nezávadnost. Dřevo chrání vrstva bezbarvého laku, která zvyšuje jejich odolnost vůči vnějším vlivům. Vynikají svou jednoduchou instalací a bezpečností používání. V interiéru působí příjemně a jsou nenáročné na údržbu. Vysoká nosnost 150 kg dělá ze žebřin inSPORTline Fairline 200 x 90 cm ideální doplněk každé domácí posilovny, který ocení jak dospělí, tak děti. Komplexně posílíte svaly břicha, zad, hýždí, dolních i horních končetin a celé tělo i protáhnete. Neexistuje snad žádná univerzálnější pomůcka pro trénink a strečink.

Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství.

Díky pevné závěsné hrazdě, kterou snadno uchytíte za jakoukoliv příčku (krom těch, co nejsou v rovině s ostatními), efektivně posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Pro usnadnění těchto cviků lze využít gumové pásy. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo. Fotografie je ilustrační.

Dalším výborným doplňkem je oblíbený MultiTrainer. Ten snadno přichytíte k některé z příček nebo ke hrazdě a otevřou se Vám další možnosti k posílení svalstva celého těla vlastní vahou. Disponuje minimálnímí rozměry, vysokou nosností a širokými možnostmi nastavení délky.

 

Stejně jednoduše připevníte i tyč na cvičení či expandéry. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky naší široké nabídce si jednoduše zvolíte obtížnost cvičení. Vhodné jsou i pro protahování, nápravu poruch svalové koordinace nebo rekonvalescenci po zraněních.

Mnozí z Vás jistě ocení možnost rozšíření o lavici, která umožní zacvičit si s činkami vleže, je vhodná pro leh-sedy a je možné ji také nastavit jako šikmou. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.

 Technický popis:

dřevěné ribstole
pevné a odolné
lakovaný povrch (bezbarvý, bez zápachu, velmi odolný)
možnost připevnění doplňků
snadná údržba
jednoduchá a rychlá montáž
žebřiny nedisponují vyfrézováním pro instalaci kotvících prvků – širší možnosti uchycení žebřin do zdi dle vlastní potřeby
materiál příček: bukové dřevo
materiál bočnic: borové dřevo
výška žebřin: 200 cm
šířka žebřin: 90 cm
hloubka žebřin: 12 cm
šířka bočnic: 4,5 cm
počet příček: 11
průměr příček: 35 mm
rozteč příček: 15 cm
maximální nosnost: 150 kg
žebřiny se musí sestavovat celé – ze všech přiložených částí (nelze například vynechat příčku)
žebřiny jsou doručovány v rozloženém stavu
šrouby i kotvící prvky jsou součástí balení
montáž žebřin není součástí produktu
ilustrační foto Designový kus Žebřiny inSPORTline Fairline 200 x 90 cm jde získat jednoduše tady na našich stránkách v populární kategorii uncategorized. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Hodně povedený produkt Žebřiny inSPORTline Fairline 200 x 90 od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline najdete bezpečně online ve výhodné akci! Nyní nakoupíte za 3 590 Kč.