Impregnace stanů a vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 l

Prostředek na silikonové bázi, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Universal Protector... více informací »
Impregnace stanů a vybavení
Značka: Fabsil
719 Kč789 Kč Sleva -8%
Ověřit dostupnost
Prostředek na silikonové bázi, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Universal Protector...

Prostředek na silikonové bázi, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Universal Protector je velmi účinný a koncentrovaný impregnační prostředek ve spreji na silikonové bázi. Zajišťuje ochranu proti vodě u technických textilií, čili například u batohů nebo stanů, ale jednoduše je ideálním pomocníkem pro většinu outdoorové výbavy.

Je až pětkrát koncentrovanější než běžné výrobky Fabsil, poskytuje tak maximální možnou voděodpudivost. V nabízené formě je skvěle využitelný i na větší plachty, případně lze přelít do spreje a použít na špatně dostupná místa jako jsou zipy či švy. Schne bez zápachu, je bezbarvý, vyživuje látku a obnovuje jí do původního stavu.

Díky impregnaci Fabsil můžete v klidu spát či relaxovat, zatímco voda zůstane tam kde má, navíc přípravek chrání také proti UV záření.Technický popis:

přípravek na silikonové bázi
pětkrát více koncentrovaný než jiné výrobky Fabsil
vysoká úroveň voděodpudivosti
zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat
pravidelné nanášení prodlužuje látce životnost
látku vyživuje a obnovuje do původního stavu
delší výdrž mezi jednotlivými aplikacemi
schne bez zápachu
bezbarvý
lze využít na outdoorové a nepromokavé tkaniny, stany, batohy, plachty, slunečníky, přístřešky, zahradní židle a další produkty z textilií
Tento kvalitní a žádaný produkt lze sehnat právě zde na našich stránkách v kategorii uncategorized. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu!

Tento levný výrobek Impregnace stanů a vybavení Fabsil Gold Universal s pečetí kvality od značky Fabsil máte možnost nakoupit již dnes opravdu levně. Nabídky již od 719 Kč.