Prací a impregnační prostředek na oděvy Granger's 2in1 Wash a Rep

Čistí, zachovává prodyšnost, obnovuje voděodolnost, aktivace teplem.. 2in1 Wash a Repel je speciálně vyvinutý prostředek od firmy... více informací »
Prací a impregnační prostředek
Značka: Granger's
324 Kč349 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Čistí, zachovává prodyšnost, obnovuje voděodolnost, aktivace teplem.. 2in1 Wash a Repel je speciálně vyvinutý prostředek od firmy...

Čistí, zachovává prodyšnost, obnovuje voděodolnost, aktivace teplem.. 2in1 Wash a Repel je speciálně vyvinutý prostředek od firmy Granger's, který zároveň čistí a impregnuje v jednom pracím cyklu. Šetří tak čas, energii i vodu. Pro správné fungování je nutné oblečení po vyprání vysušit sušičkou či přežehlit.Technický popis:

čistící a impregnační prostředek v jednom
zvyšuje výkon technických oděvů
zachovává prodyšnost
obnovuje voděodolnost
aktivace teplem (vysušení v sušičce, přežehlení a podobně)
objem: 300 ml Diskontní kousek Prací a impregnační prostředek na oděvy Granger's 2in1 Wash a Rep jde pořídit v pohodě tady na webu v oblíbené sekci uncategorized. Najděte si skvělé kusy ve zmiňované kategorii snadno online.

Výjimečný a žádaný výrobek Prací a impregnační prostředek na oděvy Granger's 2in1 Wash od dodavatele se skvělou pověstí Granger's máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě extra výhodně. Ve skvělé akci za 324 Kč.