Chrániče holení a nártů SportKO 331 modrá S

Nezbytná pomůcka pro trénink MMA zápasníků či kickboxerů, dokonalá ochrana holení a nártů před nejrůznějšími zraněními,... více informací »
Chrániče holení a nártů SportKO 331
Značka: Sportko
570 Kč
Ověřit dostupnost
Nezbytná pomůcka pro trénink MMA zápasníků či kickboxerů, dokonalá ochrana holení a nártů před nejrůznějšími zraněními,...

Nezbytná pomůcka pro trénink MMA zápasníků či kickboxerů, dokonalá ochrana holení a nártů před nejrůznějšími zraněními, kvalitní materiály a pevné zapínání.. Chrániče holení a nártů SportKO 331 skvěle ochrání Vaše nohy před zraněním. Právě holeně a nárty jsou jednou z nejnáchylnějších částí těla pro zranění a nejrůznější naraženiny také bývají nejbolestivější. Ať už se jedná o MMA či kickbox, správná technika je nezbytná. Proto je nutné při tréninku a nácviku různých kopů nohy chránit. Chrániče holení a nártů SportKO 331 jsou vyrobeny ze syntetické kůže a latexu a o ochranu se dokonale postarají. Dvojice širokých suchých zipů zaručuje pevné a pohodlné zajištění na svém místě.Technický popis:

odolné a pohodlné chrániče holení a nártů
pevné zapínání na suchý zip
vhodné pro MMA, kickbox a další podobné bojové sporty
materiál: syntetická kůže, latex
cena za pár
Velikostní tabulka:

Velikost
S
M
L
XL

Výška holenního chrániče
22 cm
24 cm
27 cm
30 cm

Šířka holenního chrániče (v nejšírším místě)
18 cm
19 cm
20 cm
22,5 cm

 
Akční a ve slevě výrobek Chrániče holení a nártů máte možnost najít aktuálně na webu umístěný v sekci uncategorized. Mrkněte na vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Chrániče holení a nártů od výrobce s mnohaletou tradicí Sportko můžete sehnat právě teď v nabídce napořád výhodně! Aktuálně za 570 Kč.