Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider

Pro zpevnění celého těla a zvýšení kondice, kompaktní rozměry, stabilní a pevná konstrukce, pohodlné sedlo.. Posilovač celého... více informací »
Posilovač celého těla inSPORTline AB
Značka: Insportline
1 990 Kč2 290 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pro zpevnění celého těla a zvýšení kondice, kompaktní rozměry, stabilní a pevná konstrukce, pohodlné sedlo.. Posilovač celého...

Pro zpevnění celého těla a zvýšení kondice, kompaktní rozměry, stabilní a pevná konstrukce, pohodlné sedlo.. Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider je ideální pro zpevnění celého těla a zvýšení či udržení kondice. Stabilní a pevný rám snese zátěž až 100 kg. Konstrukce je kompaktní a má nízkou hmotnost, díky čemuž se dá posilovač snadno přemístit či uklidit v době nepoužívání. Posilovač je zaměřen především na břišní svalstvo, ramena a nohy, ale posílíte na něm i záda, paže a hrudník. Pohodlí při cvičení zajišťuje polstrované sedlo potažené syntetickou kůží a madla z měkké EVA pěny. K dispozici jsou dva typy nášlapů – jeden s pedály a jeden bez pedálů. Ty poskytují lehce odlišný pohyb nebo mohou sloužit jako regulátor pro různě vysoké sportovce.

Posilovač AB Rider disponuje i jednoduchým počítačem, který zaznamenává a zobrazuje informace jako čas, počet opakování, spálené kalorie a počet opakování za minutu. Lze nastavit i funkci Scan, která samovolně cykluje mezi těmito údaji a zobrazuje jeden po druhém. Ovládání je velmi jednoduché, probíhá pomocí jednoho tlačítka. Díky těmto vlastnostem je posilovač celého těla inSPORTline AB Rider vhodný cvičební prostředek do každé domácnosti.Technický popis:

efektivní posilovač celého těla
stabilní konstrukce
kompaktní rozměry a nízká hmotnost
ideální na zpevnění svalů a zvýšení kondice
zaměření především na břicho, ramena a nohy
nosnost: 100 kg
hmotnost: 9,5 kg
rozměry: v128 cm x š42 cm x d91 cm
maximální výška cvičence: 190 cm
počítač zobrazuje: čas, počet opakování, spálené kalorie, počet opakování za minutu, scan (automatické přepínání ukazatelů)
napájení: 1xAA baterie (tužková)
vhodné pro domácí použití Tento akční a ve slevě produkt Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider můžete získat také tu v oblíbené sekci uncategorized. Prozkoumejte skvělé kousky z této oblíbené kategorie za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých produktů značky . Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený výrobek Posilovač celého těla inSPORTline AB od společnosti Insportline máte možnost nakoupit právě ve slevě. Aktuálně výhodně za 1 990 Kč.