Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 10l

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp... více informací »
Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan
Značka: Acecamp
179 Kč255 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost
Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp...

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 10l nalezne využití při mnoha příležitostech. Vzhledem k možnosti složení v podobě žebrovaného systému je kanystr velice skladný a vhodný na cestování a turistiku. Díky pevnému uchu a praktikému kohoutku lze s kanystrem snadno manipulovat. Zmiňované žebrované skládání můžete použít také během postupného odčerpávání vody, čímž zmenšíte celkový objem kanystru. Kanystr na vodu AceCamp Jerryca10l je vyroben z pevného a odolného plastu.Technický popis:

široké spektrum využití
skladný
vhodný na cestování, turistiku a camping
pevné madlo
praktický kohoutek
žebrované skládání
objem: 10 litrů
hmotnost: 210 g
materiál: plast (PET)
Tento diskontní produkt Kanystr na vodu AceCamp máte možnost sehnat lehce tady na našem webu umístěný v rubrice uncategorized! Vyberte si ještě jiné produkty z této populární kategorie ve slevě. Tento výrobce vám nabízí vynikající produkty Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Kanystr na vodu AceCamp od spolehlivého výrobce Acecamp můžete nakoupit na našich stránkách teď právě pořád výhodně! Ceny od 179 Kč.