Mapový kompas AceCamp Fluorescent

Mapový kompas s lupou, fluorescenční body svítí ve tmě, několik měřítek, šňůra na zavěšení.. Mapový kompas AceCamp... více informací »
Mapový kompas AceCamp Fluorescent
Značka: Acecamp
199 Kč
Ověřit dostupnost
Mapový kompas s lupou, fluorescenční body svítí ve tmě, několik měřítek, šňůra na zavěšení.. Mapový kompas AceCamp...

Mapový kompas s lupou, fluorescenční body svítí ve tmě, několik měřítek, šňůra na zavěšení.. Mapový kompas AceCamp Fluorescent je ideální pro navigaci terénem, ať už ve dne nebo v noci. Na jehle a ciferníku jsou totiž fluorescenční body, které ve tmě svítí a umožní vám tak najít cestu. Kompas je voděodolný a má průhledné tělo pro lepší orientaci na mapě. Umožňuje vám také pracovat s několika měřítky, a dokonce i lupou, abyste hned jasně viděli, kde na mapě se nacházíte. Díky šňůrce si jej můžete pověsit za opasek nebo kolem krku. Bři chůzi či běhu tak budete mít volné ruce. Kompas je vhodný pro turistiku, hiking, orientační běh a další outdoorové aktivity. Díky odolnému materiálu odolá nárazům i nepříznivému počasí.Technický popis:

lehký mapový kompas
fluorescenční označení jehly a bodů na ciferníku
průhledná spodní strana
robustní konstrukce
více měřítek
lupa
možnost uchycení nebo zavěšení na krk
naplněn tekutinou
rozměry: 112 x 62 mm
hmotnost: 54 g
Zcela unikátní kousek Mapový kompas AceCamp Fluorescent jde získat v pohodě tu na našem webu zařazený v kategorii uncategorized! Máme pro vás parádní výrobky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Kvalitní a oblíbený produkt Mapový kompas AceCamp Fluorescent od skvělé a známé značky Acecamp jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Nyní zakoupíte za 199 Kč.